Internat - aktualności


17 luty 2019 roku –DZIEŃ KOTA 


Światowy Dzień Kota – święto obchodzone corocznie 17 lutego we Włoszech i Polsce mające podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, niesienie pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom, które miały kiedyś dom, ale go straciły, a także uwrażliwienie ludzi na często trudny koci los. My również pamiętamy o naszych milusińskich.

zdjęcia

14 luty 2019 roku – WALENTYNKI W INTERNACIE


Samorząd Internatu przygotował w tajemnicy przed wychowawcami i bez ich pomocy Walentynkowy wieczór Były występy artystyczne, piosenki o miłości, miłe życzenia oraz zabawy integracyjne Był to bardzo przyjemny, pełen pozytywnych emocji wieczór. BRAWO dla SAMORZĄDU INTERNATU.

zdjęcia

ZABAWY NASZYCH RODZICÓW I DZIADKÓW.


Zamiast siedzieć przed telewizorem, lepiej się poruszać . W Internacie będziemy przypominali sobie przez cały rok zabawy naszych rodziców i dziadków: stary niedźwiedź, ulejanka, lisek, hula-hop, berek, skakanka, guma do skakania, gra w klasy. W okresie zimowym będziemy bawić się w internacie, ale gdy tylko poczujemy wiosnę i ujrzymy pierwsze promienie słońca przeniesiemy się na świeże powietrze.

zdjęcia

MIKOŁAJKI W INTERNACIE 

Czy duzi czy mali wszyscy uwielbiamy gdy odwiedza Nas Mikołaj. W grupie I-ej też był święty Mikołaj. Z okrzykiem HO HO HO Pani Lodzia rozdała prezenty, które Mikołaj zostawił pod choinką. Radości było co niemiara!!!

zdjęcia

ANDRZEJKOWE CZARY- MARY W INTERNACIE. 

Jak co roku nie obyło się bez wróżb, tańców i wspaniałej zabawy.

zdjęcia

7 listopada 2018 VI Festiwal Pieśni Patriotycznej w Lubsku.

Wychowankowie Internatu wraz z opiekunem wzięli udział w przeglądzie, pięknie zaprezentowali się i zdobyli nagrodę. Brawo!

zdjęcia

„ZNICZ DLA POLEGŁYCH ŻOŁNIERZY”

 Wychowankowie Internatu pamiętali, aby uczcić żołnierzy, którzy zginęli w obronie Ojczyzny.

zdjęcia

17 października Święto Pieczonego Ziemniaka w Internacie.

 W tym dniu królował ziemniak w grach sportowych, w pracach plastycznych oraz w potrawach kulinarnych. Wszyscy uwielbiamy ziemniaki dlatego nikt nie protestował i z radością uczciliśmy Święto Ziemniaka. 

zdjęcia


Wycieczka Gniezna - Biskupin - 14-16 września.

 Wycieczka to najlepszy pomysł na lekcję historii. Dobra zabawa połączona z nauką.

zdjęcia